Kariera

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Biznesowy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w branży telekomunikacyjnej na podobnym stanowisku,
  • prowadzenia własnej działalności lub gotowości do jej założenia,
  • pełnej mobilności (samochód),
  • zaangażowania w pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • elastyczności i dyspozycyjności,
  • mile widziana znajomość lokalnego rynku biznesowego i specyfikacji pracy z klientem biznesowym.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie przy rozpoczynaniu współpracy,
  • profesjonalne szkolenia,
  • nienormowany czas pracy.

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska pracy:

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów oraz usług świadczonych przez firmę,
  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • praca według obowiązujących standardów.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług telefonii komórkowej,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy,
  • samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu,
  • silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny,
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Aktualności O firmie Współpraca Kariera Nasze punkty Autoryzowani Doradcy Biznesowi Kontakt

siedziba firmy:

ul. Królewska 67

30-081 Kraków

tel. 12 427 07 56

pn.-pt. od 9:00 do 17:00

sb., nd. - nieczynne

Współpraca (Franchising) - 790 030 765, 790 031 897

Kanał biznesowy - 790 031 898

Rozliczenia - 790 030 618